A Magyar Közút Nonprofit Zrt. hetedik alkalommal tartja meg hagyományos országos szemétszedő akcióját 2011. április 21-én. A Föld Napja alkalmából szervezett eseményre ismét több ezer önkéntes jelentkezését várja a társaság. A rendezvény az elmúlt négy évben az ország legtöbb önkéntest megmozgató környezetvédelmi mozgalmává nőtte ki magát. „A szemétszedési akcióink célja, hogy a fiatalabb generációnak is természetessé váljon a környezet megóvása. Az akció megszervezésével a társaság hozzá kíván járulni ahhoz, hogy az a több ezer - többségében – fiatalember, akik részt vesznek a szemétgyűjtésben, később jobban odafigyeljenek szűkebb és tágabb környezetük megóvására" – mondta Kovács Ákos, a társaság vezérigazgatója. A cég várja az egyénileg és csoportosan jelentkezőket, számítanak az önkormányzatok, civil szervezetek, iskolák és baráti társaságok csatlakozására is. Bővebb információ a www.kozut.hu Kapcsolat menüpontjában.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!