Szent Korona megemlékezés Kőszegen

A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom és a Jobbik Kőszegi Szervezete szombat 15 órakor tartja a Szent Korona-megemlékezést Kőszegen a Kálvária hegy "lábánál", ahol a Szent Koronát őrizték 33 éves száműzetése előtt. A megemlékezésen beszédet mond: Bana Tibor országgyűlési képviselő, Zagyva Gyula országgyűlési képviselő és Rába Kálmán, a Vas Megyei Közgyűlés képviselője. A beszédek után néma, fáklyás menet indul a Kálvária hegyre, az elszakított területekre tekintő Trianon-kereszthez. A programot a Hungarica koncertje zárja Répcelakon.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek