Megtalálták az ellopott laptopot
Egy katafai lakos jelentette tegnap, hogy egy szentgotthárdi élelmiszerboltból ellopták a közel 200 ezret érő laptopját. Nem sokkal később egy helyi férfi bevitte egy boltba a számítógépet, amit talált tárgyként nevezett meg.
Elfogták őket…
Az őriszentpéteri rendőrök ellenőriztek egy teherautót tegnap, kiderült, hogy annak utasa ellen a szekszárdi kapitányság elfogatóparancsot adott ki. A férfit őrizetbe vették.
Körmenden egy halogyi lakost vittek be a rendőrök, mert a sárvári rendőrség körözési parancsot adott ki ellene.