Debrecenben újjáalakul a KISZ

Radikális baloldalinak és marxistának nevezi magát a Debrecenben megalakuló Baloldali Front – Kommunista Ifjúsági Szövetség. Toók László városi titkár a Népszabadságnak azt mondta, ellenzik a multinacionális nagytőke és a bankok túlzott gazdasági befolyását, a társadalmi egyenlőség, az antifasizmus és az antikapitalizmus eszméit vallják. Hozzátette, elítélik az előző kormány neoliberális politikáját, az MSZP-t álbaloldalinak, vadkapitalistának tartják, és kiállnak a jövő szocializmusa mellett.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek