Aláírásgyűjtés az iskola bezárása ellen

A Szülői Munkaközösség és a Diákönkormányzat is aláírásgyűjtésbe kezdett a Szent-Györgyi Albert Középiskola bezárása ellen. Hétfőn a szülők kezdeményezésére rendkívüli szülői értekezletet tartottak, ahol az igazgatótól kaptak tájékoztatást a jelenlegi helyzetről. Itt a többi között elhangzott, hogy a szerdán az önkormányzat oktatási bizottsága tanácskozik majd ezzel kapcsolatban a közelmúltban elkészült szakértői jelentés alapján. A dokumentum egyébként 2012. július végére datálja az iskola bezárását, ekkor 9 gimnáziumi és 3 szakképző osztály elhelyezéséről kellene gondoskodni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek