Megint autót törtek fel
Szombathelyen, a Szent Márton utcában parkoló autót nyitottak fel álkulccsal vagy másolt kulccsal ismeretlenek, diplomatatáskát, irodai eszközöket, céges számlákat vittek el. A kár kb. 10 ezer forint.
Félmilliós betörés
Tegnap délelőtt vették észre, hogy a petőmihályfai Szőlőhegy egyik pincéjébe betörtek, műszaki cikkeket, konyhai felszereléseket vittek el. A kár kb. félmillió forint.
Lefestették a kocsit
Szentpéterfán, a Zrínyi utcában parkoló egyik autót ismeretlenek festékkel megrongálták, a kár 30 ezer forint.