Az ÁNTSZ előírása szerint vezetékes vizet kell telepíteni a strandhoz, hogy biztosított legyen a fürdőzők számára az ivóvízvételi és zuhanyzási lehetőség. Az önkormányzat júniustól mobilzuhanyzókkal és ballonos vízzel oldja meg a problémát. Vezetékes víz várhatóan a 2012-es strandszezonban áll majd a fürdőzők rendelkezésére. Az ideiglenes megoldás helyett egyébként hosszú távon az ÁNTSZ a víz bevezetését támogatja. A vezetékes víz kiépítéséhez az önkormányzat pályázati lehetőséget keres. Amennyiben nem tudja megoldani a beruházást, elképzelhető, hogy jövőre már nem kapja meg a hatóság engedélyét, és nem nyithatja ki a strandot.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!