Vasban is fokozottan ellenőrzik a kerékpárosokat

A kerékpárosok által okozott, illetve elszenvedett közlekedési balesetek megelőzése érdekében 2011. április 4. és 26. között országos fokozott közúti ellenőrzést tart a rendőrség. Ezúttal elsősorban a kerékpárral közlekedőkre vonatkozó szabályok betartására irányul megkülönböztetett figyelem, nem hagyva szankcionálatlanul természetesen a gépjárművezetők által elkövetett jogsértéseket sem. Az akcióhoz Vas megye is csatlakozik. A mai naptól kezdődően fokozott rendőri jelenlét várható a megye egész területén.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek