Gyógyhely-minősítésre pályázik Sárvár

A város a múlt év végén jutott el addig a fürdőfejlesztéssel, hogy eséllyel pályázhat a gyógyhely-minősítésre – hangzott el a legutóbbi testületi ülésen. Egy országos minősítő testület dönt arról, hogy Sárvár az ország 13. gyógyhelye lehessen, ez elemi érdeke a városnak, a fürdőnek, de elemi érdeke a szállodáknak, a panzióknak, mindenkinek, aki a sárvári turizmus területén szolgáltatást nyújt – mondta Kondora István polgármester. Az integrált gyógyhelyfejlesztés során elsődleges cél a település gazdasági, társadalmi és környezeti értelemben egyaránt fenntartható, a helyi erőforrásokra alapozó fejlesztése. A minősítés egyúttal emelheti a település belföldi és külföldi vonzerejét és nem utolsó sorban hozzájárul a nemzetközi gyógyhely cím használatának eléréséhez is – olvasható a város honlapján.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek