SEK Szépe verseny idén is

Április 17-ig jelentkezhetnek a Savaria Egyetemi Központvállalkozó kedvű hallgatói a Nyugat-magyarországi Egyetem idei szépségversenyének szombathelyi elődöntőjébe -adja hírül az intézmény hírlevele. A megmérettetés április 20-án lesz. A SEK legszebb lánya és udvarhölgyei képviselhetik az egyetemi központot a döntőben, amit a tavalyi évhez hasonlóan idén is a Diáknapokon rendezik meg. A SEK Szépe versenyt először 2009-ben rendezte meg a Hallgatói Önkormányzat, ami akkora sikert aratott, hogy azon tavaly óta a Nyugat - Magyarországi Egyetem összes kara részt vesz.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek