Költészet napi versgála a Nyitra utcai ÁMK-ban

Vas megyei költők verseiből választották ki a kedvenceiket a fellépők azon a versünnepen, amit a szervezők a Költészet napjának tiszteletére rendeztek meg tegnap az iskolában. Trokán Péter, a Weöres Sándor színház művésze volt a zsűri elnöke, aki az értékeléskor elmondta, hogy nagyon örül annak, hogy ilyen sokan szeretik a verseket, és külön kiemelte a közönség lelkes támogatását. Az ovisok többnyire Gazdag Erzsi vereseket mondtak, de elhangzottak Balogh József és Devecsery László versek is a kedd délutáni rendezvényen.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek