Kerékpárosokat igazoltattak a rendőrök

Vas megyében az elmúlt héten 660 kerékpáros személyt ellenőriztek a rendőrök, mely során 51 esetben szabálysértési feljelentést kezdeményeztek, 44 esetben helyszíni bírságot szabtak ki és 126 esetben figyelmeztetést alkalmaztak. Egy hét alatt a járőrök 30 ittas kerékpárossal szemben intézkedtek, akik jelentős – 100.000 Ft-ig terjedő – pénzbírságra számíthatnak a szabálysértési eljárásuk lezárását követően. A járőrök továbbra is fokozottan ellenőrzik a kerékpárosokat és azt, hogy fogyasztottak-e alkoholt a vezetés megkezdése előtt. Vas megyében 2010-ben a kerékpárosok 75 esetben okoztak személyi sérüléses balesetet, melyből 26 esetben ittas is volt az okozó.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek