A Szombathely melletti településen immár 7. alkalommal rendezik meg a független filmesek seregszemléjét, a Vas Megyei Filmfesztivált. A vetítések ingyenesen látogathatók a Jókai Mór Művelődési Házban. Meskó Krisztián főszervezőtől megtudtuk: az érdeklődők vasárnap este 6 óráig általában rövid - 5-10 perces - filmeket láthatnak. Kísérőrendezvényként Huszárik Zoltán filmrendező tiszteletére egy film-fotó kiállítást is rendeztek, de ismét megtekinthetők a már megszokott vetítőgép matuzsálemek is. Kuriózumként vasárnap este 20. századi művészek kedvenc ételeiből lehet kóstolni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!