A szlovén agrárminiszter látogatott Szentgotthárdra

Mintegy 170 ezer eurós európai támogatás révén jöhet létre Felsőszölnökön egy, a szomszédos országok részére is például szolgáló mintagazdaság. Erről tárgyalt, második rábavidéki hivatalos látogatásán Dejan Židan, a Szlovén Köztársaság mezőgazdasági, erdőgazdálkodási és élelmiszer-ipari minisztere – írja a gotthardtv.hu. A projekt konkrét tevékenységei már ez év végén megkezdődnek. A szlovén agrárminiszter a megbeszéléseket követően Orfaluba is ellátogatott, ahol megtekintette a Szomszéd a szomszédhoz projekt keretében épülő kézműves házat, majd Őriszentpéteren, az Őrségi Nemzeti Park székhelyén Markovics Tibor igazgatóval tanácskozott.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek