Száz lakásban szünetel a gázszolgáltatás Szombathelyen, a Szűrcsapó utca egyik tízemeletesében. Az egyik lakásban ugyanis gázszivárgás történt. Egy szakember megpróbálta kijavítani a hibás vezetéket, de kiderült, hogy a régi típusú főcsapot, és a ház alagsorában található vezetéket nem lehet elzárni. Ezért zárták ki az egész házat a gázszolgáltatásból – mondta Lökkös Judit, a SZOVA Zrt. társasház-kezelő osztályának vezetője. A javítási munkákat hétfőn elkezdték a szakemberek, ha csütörtökön a gáz alá helyezéskor mindent rendben találnak, akkor húsvétkor ismét akadálymentes lehet a gázszolgáltatás az épületben. A szakember hozzátette: többször találkoznak hasonló problémákkal azokban a szombathelyi lakótömbökben, melyek több mint 30 évvel ezelőtt, a régi városi gázhálózatra épültek. Ezekben a házakban – így a Derkovits lakótelepen és a belváros több pontján – várhatóan nyáron elvégzik az ellenőrzéseket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!