Megrongálta az autót
Szombathelyen a Kodály Zoltán utcába parkoló egyik személygépkocsi négy gumiabroncsát leeresztették, a bal és jobb oldali visszapillantó tükrét letörték. A kár közel 200 ezer forint.
Ellopták a rendszámtáblát
Tegnap a déli órákban Szombathelyen a Zanati úti parkolóban lévő egyik személygépkocsi rendszámtábláját lepattintották és elvitték.
Másfél milliós betörés
Sárváron az egyik Kft. telephelyén az irodaépület mellékhelyiségének ablakrácsát feszítették le a betörők, az ott lévő lemezszekrényt és a benne lévő pénzkazettát felfeszítették, kb. 1,4 millió forintot és kb. 320 eurót vittek el. Magukkal vitték az asztalon hagyott kb. 10 ezer forint készpénzt és egy mobil telefont is. Az anyagi kár kb. 1,6 millió forint.