Takarítónő az igazgatótanácsban

A Fidesz takarítónőjét delegálta a VasiVíz Zrt. igazgatóságába – mondta Czeglédy Csaba MSZP frakcióvezető egy ma tartott sajtótájékoztatón. A városi képviselő rámutatott, hogy a tegnapi közgyűlés utáni zárt ülésen a városi testület döntött a cég igazgatótanácsa és felügyelőbizottsága három helyének betöltéséről. Ugyan Czeglédy javasolta, hogy a Fidesz ellenzéki tagot is válasszon, és a helyeket nem is az MSZP-nek hanem a két másik ellenzéki pártnak az LMP-nek és a Jobbiknak kérte, a várost irányító párt mégsem hallgatta meg a politikus kérését. Így az 1 felügyelőbizottsági és a 2 igazgatósági helyre a Fidesz mind a saját embereit ültette, köztük Pintérné Pozsgai Emíliát, a Fidesz szombathelyi párt irodájának korábbi takarítónőjét.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek