Vasiak a régió innovációs kiállításán

A napokban rendezték meg Győrben, a Széchenyi István Egyetemen a második regionális innovációs kiállítást. A rendezvényen számos Vas megyei kiállító is megjelent. Köztük volt Kovács Gábor, aki napelemes faautóját mutatta be, az Antro Kft., amelynek képviselői a Moveo elnevezésű összecsukható robogójukat állították ki. Szintén vasi érdekeltségűek azok a fiatalok, akik egy pneumatikus meghajtású motort fejlesztettek ki. Számos újdonságot bemutattak a szakemberek, például elektromos hajtású autót, vagy gyerekeknek fejlesztett újszerű legójátékot is –számol be a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara honlapja.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek