Félmillió forintot érő gyermek traumatológiai felszerelés került a sárvári mentőállomás egyik mentőautójába. Az életmentő eszközöket a Kereskedelmi bank Gyógyvarázs pályázatán nyerte el az intézmény – tudósít a Sárvári Hírlap. A hivatalos átadásra a napokban került sor. Kondora István polgármester örömét fejezte ki, hogy jó helyre érkeztek a műszerek, hiszen a sárvári mentők nemcsak munkavégzésükkel mutatnak példát, de azzal is, ahogy megszervezték – állami támogatás hiányában – a mentőállomás 15 millió forint értékű felújítását. Dr. Lórántffy Mária az Országos Mentőszolgálat regionális orvos-igazgatója országosan is egyedülállónak nevezte azt az összefogást, ami a mentőállomás felújításáért megvalósult. Hozzátette: most az új eszközök is a minőségi fejlesztést szolgálják.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!