Alkotmány: már meg is jelent a Közlönyben

Néhány órával az után, hogy Schmitt Pál köztársasági elnök aláírta, már meg is jelent a Magyar Közlönyben az új alaptörvény - adta hírül a Független Hírügynökség. A legmagasabb szintű jogszabály jövő január elsején lép hatályba. Schmitt Pál szerint idén tavasszal nemcsak a természet újult meg, hanem Magyarország legfontosabb törvénye is. Mint mondta, 20 évvel a rendszerváltás után végre nemcsak elértünk a történelmi lehetőség kapujáig, hanem át is léptünk rajta. Az MSZP megváltoztatja az igazságtalan alkotmányt, ha hatalomra kerül - reagált a szocialista párt szóvivője a mai szignózásra. Török Zsolt szerint bebizonyosodott, hogy az államfő nem "az emberek embere", hanem Orbán Viktor embere.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek