Dobogós egyetemisták a művészeti diákkonferencián

Az országos megmérettetést az Országos Tudományos Diákköri Konferencia részeként tartották Sopronban, április végén. A zsűri 300 pályamunkát értékelt, 17 intézmény diákjaitól. Az Alkalmazott Művészeti Intézet fiatal művészei tizenhárom kategóriában mérték össze tehetségüket, többek között festészetben, építészetben, szobrászatban, fotóművészetben, sőt még zene- és előadóművészetben is. A Nyugat-Magyarországi Egyetem hallgatói közül tizenketten értek el helyezést, közülük négyen a képzeletbeli dobogó legfelső fokára állhattak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek