Útkorszerűsítés Márkó és Körmend között

Összesen csaknem harminc kilométeren lesz korszerűbb a 8-as főút: a fejlesztés révén gyorsabb, biztonságosabb lesz a közlekedés a nagy forgalmú országos főúton Veszprém és Vas megyében. A beruházás előkészítése már folyamatban van, a munkálatok költségeit nagyobb részt európai uniós forrásból fedezik - tájékoztatott a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. A 8. számú főutat Vas és Veszprém megyében több szakaszon is korszerűsítik: Veszprém megyében Márkó és Herend, a két megyében Herend és Jánosháza, Vas megyében pedig Szemenye és Alsóújlak, valamint Rábahidvég és Magyarszecsőd-Körmend között. A tervek szerint a beruházás 2014 májusában zárul majd le.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek