A következő napokban a Szentgotthárd és Szombathely közötti viszonylaton több vasúti átjárót és közutat is lezárnak vasútépítési munkák miatt. Május 2-án 19:30-tól hajnali 2 óráig a 86-os számú főút Szombathelyt elkerülő szakasza a 87-es számú főút és a Külső Rumi út között lesz lezárva, szintén este 19:30-tól 22 óráig a Szombathely Sárdi ér utcai vasúti átjáró le lesz zárva. Május 3-án 23:00-tól másnap hajnali 4-ig a Külső Rumi úton lévő vasúti átjárót nem lehet majd használni, illetve ugyanez lesz érvényes május 4-én 23:00 órától hajnali 3-ig a 8712. jelzésű összekötő úton (Balogunyom-Ják összekötő út) lévő vasúti átjáróra, Balogunyom belterületén. A terelés minden esetben rendőri forgalomirányítás mellett történik.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!