A város önkormányzata közel 207 millió forint uniós támogatást nyert a Nyugat-Dunántúli Operatív Program pályázatán. A több mint 276 millió forint összköltségvetésű beruházásból közlekedésbiztonsági fejlesztésekre és körforgalmi csomópont átépítésre kerül sor –számol be a város honlapja. Átépítik a belvárosi dr. Batthyány-Strattmann László és Bajcsy-Zsilinszky utcák által lefedett szakaszt. A forgalmi rendet új körforgalom építésével átalakítják, melyhez négy ágon csatlakoznak az utcák. A területen 124 új parkolóhelyet alakítanak ki, áthelyeznek két buszmegállót, valamint gyalogos- és kerékpárutat is építenek. Az beruházás várhatóan 2011 júliusában fejeződik be.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!