Szombathelyre érkezett a Drogmentes Magyarországért Maraton

Húsvét szombaton indult el 42 napos útjára a Drogmentes Magyarországért Maraton, ahol több magyar sztár is rajthoz állt a Parlament előtt, hogy futásával demonstráljon a drogok ellen. Magyarország legnagyobb drogellenes megmozdulásán a sportolók 300 települést érintenek és több mint 2000 km lefutásával hívják fel a figyelmet a drogok által okozott társadalmi és egyéni veszélyekre. Szombathelyen ma délelőtt negyed 11-kor a Városháza előtti téren várták a gyerekeket, akik a drogfelvilágosító előadást követően letették a Drogmentes Kapitányi esküt. Az ünnepélyes fogadalomtétel közben a futás beérkezett Gencsapáti felől, és ezt követően a fiatalok a sportolókkal együtt futhattak 1 km-t. A Drogmentes Magyarországért Maraton ezután Körmendre indul.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek