Május 21-én TESZEDD! címmel, a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium, a Vidékfejlesztési Minisztérium és az Önkéntes Központ Alapítvány országos összefogást szervez, a mintegy húszezer illegális lerakóhely felszámolására. Az eddigi legnagyobb önkéntes akció célja az, hogy egyetlen nap alatt a lehető legtöbb hulladéktól szabadítsák meg az országot. Vasban a jelentkezőket a Vas Megyei Önkéntes Centrum fogja össze. Eddig országosan több, mint 60 000 főt regisztráltak a TESZEDD! honlapján. Az aktív polgárőreinek köszönhetően, a Vas megyéből csatlakozók száma meghaladta az ötezret. A szervezők azt kérik, hogy mindenki nézzen körül saját városában településén, hogy mit tehet környezetéért - nyilatkozta rádiónknak Rétvári Bence Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium parlamenti államtitkára.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!