Szombathely és cégei visszavárnak szombaton is

Az elkövetkező két-három évben Szombathely öt legnagyobb munkáltatói közé tartozó multinacionális vállalat, a BPW, a Delphi, az EPCOS, a Jabil és LuK Savaria Kft. összesen 2500 fős létszámfejlesztést tervez, amit helyi munkaerővel szeretne megoldani. Mérnökökre, műszaki szakemberekre lesz szükségük, ennek érdekében fogtak össze - egymással és az önkormányzattal - , hogy népszerűsítsék azokat a szakmákat, amelyekkel munkát találnak náluk a fiatalok. A "Szombathely visszavár" című önkormányzati program keretében áprilisban több mint száz fiatal, főként egyetemi, főiskolai hallgató találkozott a Városházán a nagy szombathelyi üzemek képviselőivel. A programsorozat újabb állomása május 7-én, szombaton 10.00 órakor lesz a Városháza nagytermében, ahová egykoron szombathelyi középiskolában végzett, és jelenleg felsőfokú műszaki tanulmányokat folytató hallgatókat várnak a szervezők.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek