Május 29-én, vasárnap 19 órától a celldömölki Kemenesaljai Művelődési Központ és Könyvtár, színházteremében jótékonysági gálaestet rendeznek a Soltis Lajos Színházért. A gálát a színház életben tartásáért szervezik. A szakmai sikerek csúcsán, támogatás hiányában a társulat működése ellehetetlenült. A gála bevételét teljes egészében a színház további szakmai költségeinek fedezésére fordítják. A Gálaest fővédnöke: Törőcsik Mari színművész, védnöke: Fehér László, celldömölk polgármestere. Az esten fellép több más színész és előadóművész mellett Jordán Tamás, Szabó Tibor a Kemenesalja Néptánccsoport a Reneszánsz Kamarazenekar, az Ádám Jenő Zeneiskola a Berzsenyi Dániel Gimnázium kórusa és az Energy Dabaston Showtánc Csoportja. A gála második felében a Soltis Lajos Színház az Álomevők c. többszörös díjnyertes előadásával lép fel.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!