Korszerűsítik a Sárvári Polgármesteri Hivatalt

Az önkormányzat a Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán nyert 50 millió forint támogatást a fűtési és elektromos hálózatának rendbehozatalára – számol be a város honlapja. A felújításra azért van szükség, mert a Polgármesteri Hivatal épületének elektromos hálózata olyan mértékben elavult, hogy nem képes biztonságosan ellátni az ügyintézéshez szükséges berendezéseket. Egyre gyakoribbá váltak a műszaki problémák, s ez az állapot nem teszi lehetővé például az e-közigazgatás fejlesztését sem. A beruházás alapvető célja az, hogy a két rendszer az energiaárak növekedése ellenére is gazdaságosan működtethető legyen.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek