A sofőr, miután elgázolta a 17 éves fiatalt a Március 15.-e térnél kialakított körforgalomban, visszatolatott, kikerülte a fiút és elhajtott. De az arra járó gyalogosok, akik a baleset szemtanúi voltak sem mentek oda hozzá. A tv2-nek a fiú elmondta, hogy a zebra közepén járt, amikor egyszer csak az autó elütötte, ő felcsapódott a motorháztetőre, majd onnan a földre esett. Bár nem lett komolyabb sérülése, de a sofőr annyit sem kérdezett meg, hogy jól van-e, segítségnyújtás nélkül továbbment. Emiatt a rendőrség keresi a járművet és annak vezetőjét, amiről egyelőre csak annyit tudnak, hogy egy kék színű személyautó. Emellett kérik a szemtanúk jelentkezését is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!