Holtan találtak lakásában egy férfit szerdán késő délután a kiérkező tűzoltók Szentgotthárdon. A családi ház konyhájában a nyomokból ítélve korábban tűz pusztított, a helyiségből a holttesttel együtt egy szivárgó gázpalackot is kihoztak - mondta el Dénes Károly, a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletese az MTI érdeklődésére. A körmendi tűzoltókat a bejelentő azzal riasztotta, hogy a Szentgotthárd zsidai városrészében lévő családi háznál gázszagot érez, és az ott élő férfi nem nyit ajtót. Csak később derült ki, hogy a férfi, akinek karján az erek fel voltak vágva, valójában elhunyt, halálának időpontját korábbra teszik az orvosok. Az esetet a tűzoltóság és a rendőrség is vizsgálja.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!