A kellemes, nyárias idő beköszöntével minden évben megfigyelhető, hogy megnő a besurranásos lopások száma - hívja fel a figyelmet a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság. Ezért, ha otthon tartózkodunk, napközben is zárjuk be a bejárati ajtót, de ha csak rövid időre hagyjuk el lakásunkat, vendégeinket kísérjük ki vagy éppen ismerőseinkkel váltunk pár szót, akkor is mindig zárjuk be az ajtót. Szellőztetéskor se hagyjuk kitárva földszinti lakásunk ablakait, ha nem tartózkodunk a szobában és kerti munka alkalmával is zárjuk be az ablakokat, ajtókat - tanácsolja a rendőrség.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!