Május elején elkezdődött a sárvári városközpont tavaszi virágosítása, mint azt dr. Kulcsár László környezetvédelmi szakreferens a Sárvári Hírlapnak elmondta: évente kétszer – tavasszal és ősszel – ültetik újra a város virágágyásait. Most a virágföldet is felfrissítik az ágyásokban, utána kerül sor az egynyári növények elültetésére. A Kossuth tértől a Danubius Szállodáig muskátlikat is elhelyeznek a villanyoszlopokra, idén már az új oszlopokat is virágosítják. A szakreferens örömmel számolt be arról, hogy a felújítási projekt részeként a Rákóczi utca zöldterülete is megújul, fákat, cserjéket ültetnek, virágágyásokat alakítanak ki.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!