Ma este 9 órától a vár pinceklubjában rendezik meg a JAM-estet. 2007-ben pattant ki az imprós, örömzenés JAM-est ötlete helyi zenészek fejéből. Idén a legendás Beatles zenekar ismert és kevésbé ismert számaiból kellene összeállítaniuk egy 10–15 dalból álló listát, erre lehet benevezni. Fontos, hogy bárkit, bárhonnan, bármilyen felkészültséggel, bármilyen hangszerrel szívesen és szeretettel várnak. Az elvárás csak annyi, hogy a listán szereplő dalokba tudjon becsatlakozni, rendelkezzen saját felszereléssel, és próbálkozzon. Természetesen nem csak zenészeket, a közönséget is ingyen várják.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!