Bővült a csarnok és új raktár épült a cumigyárban

20 éves történetének harmadik legnagyobb fejlesztésén van túl a vaskeresztesi cumigyár. Több mint 500 millió forintot költöttek a bővítésre – írja a vasmegye.hu. A bővítéssel egy időben új gépeket, csomagoló berendezéseket vásárolnak, és a létszámot is növelték 22 fővel, így most 300-an dolgoznak az üzemben. Arra számítanak, hogy az utóbbi évekhez hasonlóan az idén újabb 10-15 százalékkal több bébiterméket tudnak értékesíteni a világon. A 20 éve létrehozott cumigyárban ma már évente 50 millió babaterméket gyártanak. A svájci tulajdonban lévő üzem nem érezte meg a válságot, termékeik a világ számos országában továbbra is piacvezetők.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek