Egy héttel ezelőtt rendezték meg Szombathelyen a felsőcsatári Beteggyerek Tábort támogató estet. A Vas Megyei Vöröskereszt évek óta táboroztatja a mozgássérült, egészségileg károsodott gyermekeket. Az idei 33. alkalommal a szociálisan hátrányos helyzetű fiatalok is lehetőséget kapnak a nyári kikapcsolódásra. Kenedli Csilla igazgatótól elmondta: az est rendkívül jól sikerült, ismét lehetőségük lesz 40 gyermek nyarát szebbé tenni. A táborban és a nyári rendezvényeken, valamint a Balaton partján ifjúsági önkéntesek is szolgálatot teljesítenek. A szakember felhívta a figyelmet, hogy nyáron is nagy szükség van a vérkészletek pótlására, ezért ezekben a hónapokban is várják a véradókat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!