Jótékonysági koncert a mentőállomás javára

A Savaria Egyetemi Központ Zenei Tanszék énekművészei jótékonysági koncertet szerveztek, hogy a bevétellel segítsék a város mentőállomását – számol be az egyetem hírlevele. A Szombathelyiek a Szombathelyiekért címet viselő gálaest június 3-án 19.30-kor kezdődik a Bartók Teremben. A rendezvényen válogatás hangzik el Mozart, Puccuni, Verdi, illetve Bizet operáiból, valamint Offenbach, Lehár, Strauss és Kálmán Imre operettjeiből. Közreműködik Czeller Krisztina, Falusi Anikó, Farkas Erzsébet, Iván Ildikó, Magyar Szilvia, Pitti Katalin, Soskó András és a Savaria Szimfonikus Zenekar. Vezényel Gál Tamás.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek