A nehéz gazdasági körülmények ellenére, a körmendi Batthyány Strattmann László Kórház gazdálkodása stabil volt – olvasható az intézmény közgyűlési mérlegbeszámolójában. 2010-ben városi fenntartásba került a kórház, ami szintén nehézséget okozott a működésben. A szakmai munka beszámolójából kiderült az is, hogy az ágykihasználtság miatt 10 ággyal csökkentették az intézmény ágyszámát a rehabilitációs osztályon. A krónikus és aktív ellátás ágyszáma nem változott. A kórházban jelenleg 77 aktív ágy van.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!