Egészségsziget a KRESZ parkban

Jövő kedden rendezik az „Agora-Óra”-hoz kapcsolódó Szélkeréken szakkör záró foglalkozását a Brenner Parkban. Délután fél kettőtől közlekedésbiztonsági és ügyességi vetélkedők, egészséges életmóddal kapcsolatos interaktív játékos feladatok, valamint bio ételek és gyümölcskoktélok bemutatója és kóstolója várja a gyerekeket. Kiss Andrea, a Gyermek Háza igazgatónője elmondta: tapasztalataik szerint 3.-4. osztályos korban kerül előtérbe az egészségtudatos és környezettudatos gondolkodás.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek