Koronaünnep Sárváron

A Sárvári Hagyományőrző Íjász Egyesület szervezésében rendeztek Szent Korona-ünnepet Sárváron a nemzeti összetartozás napján. Az ünnepség díszvendége Hende Csaba honvédelmi miniszter volt, aki a Szent Korona másolatának honvéd koronaőrök által kísért díszfelvonulását követően beszédet mondott a város főterén, és emléktáblát avatott Kondora István polgármester társaságában a hősök emlékművénél. Hende Csaba úgy fogalmazott: a Szent Korona azt testesíti meg, hogy mi, magyarok összetartozunk, megtestesíti az ország területének sérthetetlenségét és az alkotmányos jogokon alapuló, törvényes magyar államot - számol be az eseményről a honvedelem.hu című internetes portál.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek