Közösen csatornáznak

Sárváron az elmúlt időszakban jelentős csatornafejlesztést hajtottak végre, ebből eddig kimaradt a rábasömjéni városrész. Miután a vele szomszédos Rábapaty sem rendelkezett közüzemi szennyvízelvezető rendszerrel, ezért a sárvári szennyvíztisztító bővítése, valamint az elnyert pályázati támogatás teremtette meg a feltételeket. A beruházás több mint 870 millió forintba kerül. Ebből a pénzből Rábasömjénben és Rábapatyon tizenhat kilométernyi gravitációs gerincvezetéket, öt kilométer szennyvíz nyomóvezeték hálózatot építenek ki. A rendszer zavartalan működéséről hat szennyvízátemelő gondoskodik, a fejlesztés 910 ingatlant érint. A kivitelezés várhatóan 2012 júniusában fejeződik be.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek