Másfél milliós betörés Acsádon
Acsád egyik vendéglátóhelyére törtek be tegnap. Konyhai felszereléseket, kávéfőző gépet vittek el, a kár kb. 1,5 millió forint.
Betörték az autó ablakát
A szombathelyi Károly Róbert utcában parkolt az az autó, amelynek hátsó ablakát betörték. A kocsiból nem vittek el semmit, a kár kb. 22 ezer forint.
Betörések megyeszerte
Felsőcsatáron egy zárt kapun másztak át a betörők, üzemanyagot, elektromos kábeleket, akkumulátorokat, szíjtárcsákat vittek el 200 ezer forint értékben.
Őrimagyarósdon egy lakóház nyitott melléképületéből két motoros láncfűrészt vittek el, a kár 80 ezer forint.
Hegyhátszentjakabon zárva volt a melléképület, de a betörők így is sikerrel jártak, három láncfűrészt vittek magukkal. A kár kb. 250 ezer forint.