Folyik a nyomozás a „tízszázalékos” ügyben

A Vas Me4gyei Főügyészség folytatja a vesztegetés gyanúja miatt indított nyomozást. Dr. Székely Tamás sajtószóvivő közölte, hogy a nyomozás határideje július 20., ennél többet a nyomozás érdekeire hivatkozva nem mondott.

A „tízszázalékos” ügy tavaly szeptemberben robbant ki, egy Népszava cikk nyomán, amelyben azt írták, hogy szombathelyi fideszes képviselők tíz százalékos csúszópénz fejében ígértek városi megrendeléseket építőipari és beszállítói cégeknek. A feljelentést a szombathelyi MSZP szervezet tette.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Kapcsolódó cikkeink

Korrupciós ügy: A Savaria Rehab Team ügyintézője szerepel a hangfelvételen

Írja informátorára hivatkozva a Népszava. Aki egyébként minden, a szombathelyi politikus korrupciós ügyről birtokában lévő bizonyítékot átadott a rendőrségnek.

Hírek