A sárváriak és a turisták a helyi Tourinform Irodában és a vár előtt álló Infó-Viskóban is tájékozódhatnak a város nyári programjairól. Korábban a Nádasdy Történelmi Hagyományőrző Egyesület a fesztivál ideje alatt működtette az Infó-Viskót, egy információs faházat a vár előtt. Máhr Tivadar alpolgármesternek megtetszett az ötlet, és úgy gondolta, jó lenne, ha egész nyáron működne ez a stand. Az elgondolást tett követte, így idén május végétől augusztus 20-ig reggel kilenctől este nyolcig tart nyitva a kis faház. A Tinódi gimnázium diákjai működtetik a pavilont. Iskolaidő alatt önkéntes munkát végeztek, nyáron pedig az utazás-turizmus szakos diákok töltik itt nyári gyakorlatukat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!