Főzésben versenyeznek a vasi polgármesterek

Főzésben versenyeznek a vasi polgármesterek Hosszúperesztegen. Július 9-én rendezik Hosszúperesztegen a Vas Megyei Polgármesterek Főzőversenyét. A Szajki-tavak mellett tartott eseményre június 30-ig jelentkezhetnek megyénk városainak, községeinek első emberei. Nevezni levesek, egytálételek és grillek kategóriában lehet. A főző verseny mellett horgászatban is megmérethetik magukat a jelentkezők, de lesznek színpadi programok, és a gyerekeket is várják. Ők egész nap ingyenesen ugrálhatnak a légvárban.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek