A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság múlt héten 3 napon keresztül napi 8 órában ellenőrizte a sofőröket a megyében. Az ellenőrzés kifejezetten az alkohol és kábítószernek hatása alatt vezetők kiszűrésére terjedt ki. A megye területén helyszíni bírságot 84 esetben szabtak ki, míg feljelentésre 45 esetben került sor. A személygépkocsik ellenőrzésekor egy esetben merült fel ittasság gyanúja. Bódult kerékpárosból azonban már több akadt: 26-an biciklizetek alkoholos állapotban. Gyorshajtás miatt 360 felvétel készült az akció ideje alatt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!