Gázrobbanás Kemenesmagasiban

Gázrobbanás történt szombaton délután a Vas megyei Kemenesmagasiban egy családi házban, ahol egy ember könnyebben megsérült - közölte a katasztrófavédelem szombaton az MTI-vel. A gázrobbanás pontos okát még vizsgálják, a tűzoltók két gázpalackot, valamint lőfegyvereket és lőszereket is kihoztak a házból - mondta el Szabolcsi Zsolt, a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője. A balesetben egy ott lakó nő könnyebb sérüléseket szenvedett, őt a mentők a helyszínen látták el - fűzte hozzá. Szabolcsi Zsolt elmondta azt is, hogy kollégái nyolc vadászfegyvert hoztak ki a házból, ezek közül öt megégett. Kazmar Enikő, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta: a vadászfegyvereket engedéllyel tartották, ám az elsődleges vizsgálatok szerint nem megfelelően tárolták. Az esetet a rendőrség is vizsgálja - tette hozzá.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek