Kedvez az idei időjárás a gyümölcsösöknek

Az eper szezonnak lassan vége, de a cseresznye, a meggy és a barack is szépnek mutatkozik. Sok egészségügyi szakember álláspontja hogy hazánkban nagyon kevés zöldséget és gyümölcsöt fogyasztunk. Más szakemberek még ennél is tovább mennek, nem hogy keveset, de szinte alig fogyasztunk zöldséget, mert az ideális mennyiség, ha az étrend 50-75 % át nyers élelmiszerekből állítjuk össze. Ha több zöldséget és gyümölcsöt fogyasztunk szervezetünk megfiatalodik, és szinte kirobbanó energiánk lesz. Mint azt Vincze Alajostól, Gencsapáti őstermelőtől megtudtuk egyre divatosabb a szedd magad akció is megyénkben.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek