Tóátugrással kezdődik a Fishing on Orfű fesztivál

Az orfűi Panoráma Camping már negyedik alkalommal ad otthont a Fishing on Orfű fesztiválnak. A Pécstől 15 kilométerre található üdülőfaluban ezúttal is három napig tart a rendezvény, az eddigi évekhez képest viszont idén sokkal több látogatóra számítanak a szervezők. Tisztelegve a hagyomány előtt idén is tóátugrással nyitják a fesztivált, nem adva fel a reményt, hogy egyszer valakinek sikerül - írják az MTI-hez eljuttatott közleményben, amelyből kiderül, hogy Lovasi Andrásék egy nemzetközileg már ismert vízparti "őrületet" is elhoznak Orfűre, a Slip & Slide-ot, amikor is egy több mint 20 méter hosszú rámpa vizes folyosóján indulnak majd neki a bátor jelentkezők, hogy a pálya aljánál lévő meredek felívelés dobja ki őket a tó vize fölé. A fesztivál első napján olyan zenekarokat láthat-hallhat a közönség, mint a több év után visszatérő Hiperkarma vagy az Irie Maffia, de a három nap alatt koncertet ad a Quimby, az Európa Kiadó, a Budapest Bár, a Heaven Street Seven, a Kiscsillag, a Vad Fruttik, a Supernem, az Intim Torna Illegál, az Üllői Úti Fuck, a Subscribe, a PASO, a Brains, az Erik Sumo Band, az Akkezdet Phiai, a Hősök, a Bëlga, a Pál Utcai Fiúk, a Magashegyi Underground, Pál István "Szalonna" és Bandája, Hobo, Ferenczi György és a Rackajam, a Kaláka és Kispál András új zenekara, a Velőrózsák is. Az eseményről további információk a www.fishingonorfu.hu oldalon olvashatók.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek