Újabb 12 vidéki rádiós frekvencia pályázati eljárását indította el Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság. A Médiatanács közlése szerint a korábbi 15 kiírással együtt már 27 tender kezdődött el. A Médiatanács hat rádió esetében döntött a frekvenciák megújításáról, köztük a Nyugat Rádió is meghosszabbított szerződés alapján folytathatja szolgáltatását a digitális átállás időpontjáig, amikor a szerződések lejárnak. Megújították még a Klubrádió debreceni, a Radio1 békéscsabai, a Radio Antritt dunaföldvári frekvenciáját, illetve a Hajdúnánás 93,3 Mhz-ét és a dombóvári N-Joy rádióét. A testület a frekvenciák helyzetének rendezése és a díj csökkentése mellett a helyi és körzeti rádiós műsorok készítésére szánt támogatási keretösszeg növelésével kívánja stabilizálni a rádiós piac helyzetét. Ezen a héten több mint 200 millió forintot osztottak szét a pályázók között.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!